Datum   Lid Gesl Naam Stableford Uitslag heren / dames Uitslag totaal Punten RN-trofee Longest Neary Birdie Bruto Uitslag Bruto opm wedstr
01-04-06 Emslandermeer / NGVB
    m Kor van den Berg  31   1 5  
    m Marcel Otto  24   2 0  
    v Petra Materman 23   3 0  
  intro v An Aptroot  22   4 nvt Neary
    v Marian Hegeman 21   5 0  
  intro m Guus Aptroot  18   6 nvt  
    v Marjan Smits 15   7 0  
    m Peter de Munck  12   8 0  
         
Westerwolde / GVB    
    m Michiel Smits  36   1 10  
    m Frits van Vianen  34   2 9 Neary
    m Rob Bertram  34   2 9 Longest H
    v Ellen ten Boom 33   4 7  
    v Marianne Veldman 32   5 6  
    v Jannie de Groof 31   6 5  
    m Max Ennes  31   6 5  
    m Albert Rijks  30   8 2  
    m Renze Hasper  30   8 2  
    v Tessie Coolman 30   8 2  
    v Véronique Van Baelen 30   8 2 Longest D
  intro m Gerrit Bouwhuis  27   12 nvt  
    m Marnix Ennes  27   12 0  
  intro m Bart Buitenhuis  26   14 nvt  
    m Marvin Noordberger  23   15 0  
    m Meint Jalving  23   15 0  
    m Renger Coolman  23   15 0  
    m Anton Rake  22   18 0  
  intro m Minus Verheijen  22   18 nvt  
    m Norman Regtering  19   20 0  
    m Raoul Nap  19   20 0  
    m Jan Noordberger  18   22 0  
    m Rudi Hilberts  17   23 0  
    m Jarl Pieter  15   24 0  
    m Peter Meijer  15   24 0  
    m Guus Hegeman  14   26 0  
    m Roel Klasen  14   26 0  
    v Roely Aukema 13   28 0  
    v Rineke Hilberts 12   29 0  
    v Hanny Klasen 11   30 0  
                   
Datum   Lid Gesl Naam Stableford   Uitslag totaal Punten RN-trofee Longest Neary
07-05-06 Heidemeer / GVB
  m Rob Bertram  39   1 10 Longest H
  v Véronique Van Baelen 32   2 9  
intro m Minus Verheijen  31   3 nvt  
  m Renze Hasper  28   4 8  
  v Tessie Coolman 28   4 8 Neary
  m Anton Rake  27   6 6  
  m Peter Meijer  26   7 5  
  v Ellen ten Boom 25   8 4 Longest D
  v Jannie de Groof 25   8 4  
intro m Gerrit Bouwhuis  24   10 nvt  
  m Norman Regtering  24   10 2  
  m Jarl Pieter  23   12 1  
  m Roel Klasen  23   12 1  
  m Max Ennes  22   14 0  
  m Marnix Ennes  16   15 0  
  m Albert Rijks  15   16 0  
  m Jan Noordberger  14   17 0  
  v Marianne Veldman 14   17 0  
  m Marvin Noordberger  12   19 0  
  m Raoul Nap  12   19 0  
intro m Luite Berkenbosch  11   21 nvt  
  m Renger Coolman  11   21 0  
  v Hanny Klasen 10   23 0  
  v Marian Hegeman 10   23 0  
  v Marianne Bertram 10   23 0  
  v Judith Heistek 7   26 0  
  m Marcel Otto  7   26 0  
  m Jurriaan Heistek  6   28 0  
                   
Datum   Lid Gesl Naam Stableford   Uitslag totaal Punten RN-trofee Longest Neary
03-06-06 Groene Ster / GVB
  m Michiel Smits  49   1 10  
intro m Mark Proost  42   2 nvt  
intro v Joletta Ottens 41   3 nvt  
  m Anton Rake  40   4 9  
  m Rob Bertram  40   4 9 Longest H
  v Véronique Van Baelen 36   6 7  
  v Jannie de Groof 35   7 6 Longest D
  m Raoul Nap  35   7 6  
  m Albert Rijks  31   9 4  
  m Marnix Ennes  31   9 4  
  m Max Ennes  31   9 4  
  v Ellen ten Boom 30   12 1  
  m Renze Hasper  29   13 0  
  m Frits van Vianen  27   14 0  
intro m Bart Buitenhuis  26   15 nvt  
  v Tessie Coolman 25   16 0  
  m Meint Jalving  22   17 0  
  m Jarl Pieter  21   18 0  
intro m Ronald van der Meulen  20   19 nvt  
  m Peter Meijer  18   20 0  
  m Rudi Hilberts  18   20 0  
  m Jan Noordberger  15   22 0  
  m Renger Coolman  15   22 0 Neary
intro m Theo Corman jr  15   22 nvt  
  v Rineke Hilberts 14   25 0  
                   
Datum   Lid Gesl Naam Stableford Uitslag heren  Uitslag totaal Punten RN-trofee Longest Neary
16-06-06 Drentsche G&CC / Jubileum / heren
  m Rob Bertram  43 1 2 9  
  m Michiel Smits  40 2 3 8  
  m Anton Rake  37 3 5 6 Longest H
intro m Albert Philipsen  36 4 6 nvt  
intro m JanKarel Buis  35 5 8 nvt  
  m Renze Hasper  35 5 8 4  
intro m Sweder Segers  34 7 11 nvt Neary
  m Albert Rijks  33 8 12 2  
  m Frits van Vianen  32 9 14 1  
intro m Gerard op 't Hoog  29 10 16 nvt  
  m Roel Klasen  29 10 16 0  
  m Sjoerd Nipperus  29 10 16 0  
intro m Simon Dalheim  28 13 19 nvt  
  m Max Ennes  27 14 20 0  
  m Cees Kallenberg  25 15 21 0  
  m Norman Regtering  24 16 22 0  
intro m Toine Wamper  24 16 22 nvt  
  m BertJan Souman  23 18 25 0  
  m Marnix Ennes  23 18 25 0  
  m Meint Jalving  23 18 25 0  
  m Jarl Pieter  22 21 28 0  
  m Berend de Boer  21 22 29 0  
  m DankertJan Punt  21 22 29 0  
  m Marvin Noordberger  21 22 29 0  
  m Renger Coolman  21 22 29 0  
  m Rudi Hilberts  21 22 29 0  
  m Jan Noordberger  20 27 34 0  
  m Jurrie Wieringa  20 27 34 0  
  m Guus Janssen  19 29 36 0  
  m Johan Dijkstra  19 29 36 0  
intro m Lout Buis  19 29 36 nvt  
  m Charles Brugman  18 32 39 0  
intro m Luite Berkenbosch  17 33 41 nvt  
  m Peter Meijer  17 33 41 0  
  m JanJoost van Walsum  16 35 43 0  
  m Piet Gruisen  15 36 44 0  
  m Guus Hegeman  13 37 48 0  
  m Jan Bouwhuis  13 37 48 0  
intro m Evert Jan Panman  12 39 50 nvt  
  m Kor van den Berg  7 40 56 0  
  m Raoul Nap  7 40 56 0  
intro m Jan Noord  6 42 59 nvt  
  m Jurriaan Heistek  6 42 59 0  
  m Jelto Veldman  5 44 61 0  
  m Bert Bokma  geen score 45 64 0  
  m Jan de Jong  geen score 45 64 0  
intro m Marlon Pieter  geen score 45 64 nvt  
  m Nadap Pieter  geen score 45 64 0  
               
Datum   Lid Gesl Naam Stableford Uitslag dames Uitslag totaal Punten RN-trofee Longest Neary
16-06-06 Drentsche G&CC / Jubileum / dames      
  v Ellen ten Boom 44 1 1 10  
  v Jannie de Groof 39 2 4 7  
  v Véronique Van Baelen 36 3 6 5  
  v Tessie Coolman 35 4 8 4  
intro v Yvonne Philipsen  33 5 12 nvt  
intro v Annabel Geselschap 30 6 15 nvt  
  v Marianne Veldman 24 7 22 0  
  v Roely Aukema 18 8 39 0  
  v Marian Hegeman 15 9 44 0  
intro v Yvonne Brugman  15 9 44 nvt  
  v Marieke Sturkenboom 14 11 47 0 Longest D
  v Anneke Panman 12 12 50 0  
  v Petra Materman 12 12 50 0  
  v Suzan van Bergen 12 12 50 0  
intro v xx Veldman  11 15 54 nvt  
  v Dineke Kallenberg 9 16 55 0  
  v Madeleine Platteel 7 17 56 0  
  v Hanny Klasen 3 18 62 0  
  v Marjan Smits 0 19 63 0  
  v Judith Heistek geen score 20 64 0  
  v Margreet Schaaf geen score 20 64 0  
     
16-06-06 Drentsche G&CC / Jubileum / putting / gvb  
  v Véronique Van Baelen     1  
  m Anton Rake      2  
  m Michiel Smits     3  
intro m Toine Wamper      4  
  m Frits van Vianen     5  
     
16-06-06 Drentsche G&CC / Jubileum / putting / ngvb  
  m JanJoost van Walsum      1  
     
16-06-06 Drentsche G&CC / Jubileum / clinic + putting  
  v Margreet Schaaf     1  
intro v Janet Martini     2  
  m Bart Winter     3  
                   
Datum   Lid Gesl Naam Stableford Uitslag heren Uitslag totaal Punten RN trofee Neary
12-07-06 P&P Kardinge            
  m Albert Rijks  40 1 1 10  
intro m Sweder Segers  39 2 2   Neary
  m Meint Jalving  34 3 6 6  
  m Renger Coolman  34 3 6 6  
  m Frits van Vianen  34 3 6 6  
  m Anton Rake  32 6 10 2  
  m Nadap Pieter  32 6 10 2  
  m Kor van den Berg  31 8 12 0  
  m Roel Klasen  31 8 12 0  
  m Renze Hasper  30 10 14 0  
  m Jarl Pieter  27 11 17 0  
  m Piet Gruisen  26 12 18 0  
intro m Marlon Pieter  23 13 19    
  m Jan Noordberger  22 14 20 0  
intro m Harko Coolman  20 15 23    
Lid Gesl Naam Stableford Uitslag dames Uitslag totaal Punten RN trofee Neary
  v Hanny Klasen 38 1 3 9 Neary
  v Petra Materman 37 2 4 8  
  v Roely Aukema 36 3 5 7  
  v Tessie Coolman 34 4 6 6  
  v Margreet in der Maur 29 5 15 0  
  v Marian Hegeman 29 5 15 0  
  v Sandra Duursma 22 7 20 0  
intro v Renate ?? 21 8 22    
  v Madeleine Platteel 19 9 24 0  
  v Marjan Smits 18 10 25 0  
intro v Genilva Rake 15 11 26    
  v Greet Luurs 11 12 27 0  
intro v Jannie Kamphuis 8 13 28    
                   
Datum   Lid Gesl Naam Stableford Uitslag heren Uitslag totaal Punten RN-trofee Longest Neary
28-08-06 Papenburg / BommenBerend / heren  
U m Sietze van Dellen  38 1 1 10  
U m Michiel Smits  37 2 2 9 Longest H
U m Frits van Vianen  33 3 4 8  
intro m Thom Terwee  32 4 6    
L m Paul Holstvoogd  31 5 7   birdie
L m Geert Heuvel  29 6 10    
L m Gerrit Bouwhuis  28 7 12    
L m Klaas Fongers  27 8 13    
U m Marvin Noordberger  26 9 14 6  
intro m Anko Westerhoff  25 10 15    
L m Henk van Gennip  24 11 16    
L m Kees Ensing  24 11 16   birdie
intro m Simon Dalsheim  24 11 16    
L m Jan van Dongen  23 14 19    
U m Albert Rijks  22 15 20 5  
L m Ab Steenbergen  21 16 23    
U m Max Ennes  21 16 23 3  
U m Peter Meijer  20 18 25 2 birdie
U m Nadap Pieter  19 19 26 1  
L m Renger Coolman  19 19 26 1  
L m Rob Biermasz  19 19 26    
L m Marnix xxxx  18 22 30    
U m Meint Jalving  18 22 30    
L m Hans Verkerk  17 24 33    
U m Jan Noordberger  16 25 34    
U m Kor van den Berg  16 25 34    
U m Anton Rake  15 27 36    
intro m Guus Aptroot  15 27 36    
U m Sjoerd Nipperus  15 27 36    
L m Wim Bouwland  12 30 42    
L m Jan Schuiling  11 31 44    
L m Guus van Wifferen  10 32 45    
U m Jarl Pieter  8 33 50    
U m Marnix Ennes  7 34 51    
U m Jelto Veldman  4 35 52    
L m Laurent van Dongen  0 36 54    
U m Peter de Munck  0 36 54    
               
Datum   Lid Gesl Naam Stableford Uitslag heren Uitslag totaal Punten RN-trofee Longest Neary
28-08-06 Papenburg / BommenBerend / dames  
L v Anneliek Steenbergen  35 1 3    
L v Catherina Visscher  33 2 4    
intro v Els Koning 31 3 7    
L v Tessie Coolman 31 3 7 7  
L v Monique Baas  29 5 10   Longest D
L v Henny Haaijer  22 6 20    
U v Marianne Veldman 22 6 20 5  
U v Jannie de Groof 19 8 26 1  
L v Martha Heuvel  18 9 30    
L v Anneke de Goed 15 10 36    
intro v An Aptroot 13 11 40   Neary
U v Roely Aukema 13 11 40    
L v Annie Rienstra  12 13 42    
L v Jantje Anema  10 14 45    
L v Margreet in der Maur 10 14 45    
L v Joke van der Wielen  9 16 48    
L v Kerstin Schulte Ossterman  9 16 48    
U v Petra Materman 3 18 53    
Datum   Lid Gesl Naam Stableford Uitslag heren Uitslag totaal Punten RN-trofee Longest Neary
28-08-06 Papenburg / BommenBerend / teams (15 beste stableford)
  Losdorp 395   1  
  UMCGolf 337   2  
                   
Datum   Lid Gesl Naam Stableford Uitslag heren / dames Uitslag totaal Punten RN-trofee Longest Neary
29-09-06 Aelderholt
  m Frits van Vianen  33   1 10 Neary
  m Anton Rake  32   2 9  
  m Albert Rijks  31   3 8  
  v Tessie Coolman 29   4 7 Longest D
  v Marianne Veldman 27   5 6  
  m Marvin Noordberger  27   5 6  
  m Sietze van Dellen  24   7 4  
  m Peter Meijer  23   8 3 Longest H
  m Renger Coolman  18   9 2  
  v Roely Aukema 17   10 1  
  m Meint Jalving  16   11 0  
  m Jan Noordberger  15   12 0  
  v Marian Hegeman 15   12 0  
  v Hanny Klasen 12   14 0  
  m Peter de Munck  11   15 0  
  m Roel Klasen  11   15 0  
  v Petra Materman 9   17 0  
  m Jelto Veldman  8   18 0  
  m Guus Hegeman  7   19 0  
  v Madeleine Platteel 7   19 0 Hole In One
  m Kor van den Berg  4   21 0  
                   
Datum   Lid Gesl Naam Stableford Uitslag heren / dames Uitslag totaal Punten RN-trofee Longest Neary Bruto Uitslag Bruto opm wedstr
28-10-06 Martensplek leden GVB heren
  m Rob Bertram  34   1 10   94 1 1e st lagere hcp; 1e br h
  m Michiel Smits  34   1 10   107 2 2e st lagere hcp; 2e br h
  m Frits van Vianen  29   7 3   110 3 3e br h
  m Max Ennes  28   9 2   112 4  
  m Albert Rijks  33   4 7   114 5  
  m Bert Bokma  29   7 4   115 6  
  m Jan Bouwhuis  34   1 10   115 6 3e st
  m DankertJan Punt  31   5 5   118 8  
  m Marvin Noordberger  28   9 1   121 9  
  m Roel Klasen  26   11     123 10  
  m Peter Nammensma  24   12     125 11  
  m Meint Jalving  19   15     129 12  
  m Marnix Ennes  19   15     130 13  
  m Guus Janssen  20   14     130 13  
  m Peter Meijer  19   15     131 15  
  m Renger Coolman  17   19     132 16  
  m Richard van Panhuis  15   23     132 16  
  m Roel Venema  17   21     133 18  
  m Jan Noordberger  15   23     136 19  
  m Jarl Pieter  15   23     137 20  
  m Kor van den Berg  12   26     144 21  
  m Jelto Veldman  5   29     148 22  
  m Jan de Jong  2   30     157 23  
               
28-10-06 Martensplek leden GVB dames
  v Tessie Coolman 31   5 6   99 1 1e br d
  v Jannie de Groof 17   19     122 2 2e br d
  v Marian Hegeman 16   22     126 3 3e br d betere laatste 9
  v Roely Aukema 24   12     126 3  
  v Marianne Veldman 18   18     132 5  
  v Hanny Klasen 12   26     143 6  
  v Petra Materman 9   28     144 7  
               
28-10-06 Martensplek leden NGVB
  v Ilse Ambergen 48   1   Neary NGVB; birdie      
  m Arnold Boom  47   2   birdie     2e st betere laatste 9
  v Madeleine Platteel 47   3          
  v Willy van der Meer 42   4          
  m Ger van Bodegraven  42   4          
  v Margreet Schaaf 36   6          
  v Tiny van Diggelen 32   7          
28-10-06 Martensplek intro GVB
intro m Paul Holstvoogd  33   1   Longest H; birdie     1e st intro
intro m Anko Westerhoff  30   2         2e st intro op hcp
intro m Ronald van der Meulen  30   2         3e st intro
intro m Bernard Oldenhof  28   4          
intro v Anneliek Steenbergen  28   5          
intro m Marlon Pieter  27   6   Neary GVB      
intro v Catherina Visscher  25   7   Longest D      
intro v Kerstin Schulte Ossterman  12   8          
                         
               
2006 Stand "Raoul Nap"-trofee (leden)
Gesl Naam 01-04-2006 07-05-2006 03-06-2006 16-06-2006 12-07-2006 28-08-2006 29-09-06 28-10-2006 Totaal punten RN-trofee Opm RN trofee
m Rob Bertram  9 10 9 9       10 47 1e op hcp
m Michiel Smits  10   10 8   9   10 47  
v Tessie Coolman 2 8 0 4 6 7 7 6 40  
m Albert Rijks  2 0 4 2 10 5 8 7 38  
m Frits van Vianen  9   0 1 6 8 10 3 37  
m Anton Rake  0 6 9 6 2   9   32  
v Véronique Van Baelen 2 9 7 5         23  
v Jannie de Groof 5 4 6 7   1     23  
v Ellen ten Boom 7 4 1 10         22  
v Marianne Veldman 6 0   0   5 6   17  
m Sietze van Dellen            10 4   14  
m Renze Hasper  2 8 0 4 0       14  
m Max Ennes  5 0 4 0   3   2 14  
m Marvin Noordberger  0 0   0   6 6 1 13  
m Jan Bouwhuis        0       10 10  
m Peter Meijer  0 5 0 0   2 3   10  
v Hanny Klasen 0 0   0 9   0   9  
m Renger Coolman  0 0 0 0 6 1 2   9  
v Petra Materman 0     0 8   0   8  
v Roely Aukema 0     0 7   1   8  
m Raoul Nap  0 0 6 0         6  
m Meint Jalving  0   0 0 6   0   6  
m Dankert Jan Punt        0       5 5  
m Kor van den Berg  5     0 0   0   5  
m Marnix Ennes  0 0 4 0         4  
m Bert Bokma        0       4 4  
m Nadap Pieter        0 2 1     3  
m Norman Regtering  0 2   0         2  
m Roel Klasen  0 1   0 0   0   1  
m Jarl Pieter  0 1 0 0 0       1